Eilėraščių konkursas „Kalėdų stebuklo belaukiant“

Džiaugiamės ką tik paskelbtais Plungės rajono Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos organizuoto respublikinio eilėraščio konkurso „Kalėdų stebuklo belaukiant“ rezultaitais.
Šiame konkurse mūsų progimnazijos 4c klasės mokinė Elija Šerpytytė laimėjo II vietą. Sveikiname nugalėtoją!
Taip pat dėkojame konkurso dalyviams Mark Sokolov (4a klasė), Vaitei Balkūnaitei (4a klasė), Jonui Vaičiui (4 c klasė) bei juos paruošusioms mokytojoms Sandrai Gedvilienei ir Jolantai Rupeikienei.