Renginiai

Pažinkime laikrodį

Įgyvendinant Klasikinio ugdymo elementus I K klasės mokiniai sausio mėnesio paskutiniąją savaitę dalyvavo nuotolinėje edukacinėje ekskursijoje Klaipėdos Laikrodžių muziejuje „Pažinkime laikrodį“. Klausydami virtualaus gido, mokniai keliavo iš kambario į kambarį ir susipažino su vandens, ugnies, smėlio, mechaniniais, kvarciniais laikrodžiais, jų atsiradimo istorijomis ir kitais įdomiais faktais. Sužinojo, kad atominis laikrodis pats tiksliausias pasaulyje, o vandens laikrodis buvo nepatogus, nes užšaldavo… Po ekskursijos mokiniai piešė labiausiai patikusį ar įsiminusį laikrodį. Dėkojame mokytojai Nelitai Gedminienei už iniciatyvas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close