Pažinkime laikrodį

Įgyvendinant Klasikinio ugdymo elementus I K klasės mokiniai sausio mėnesio paskutiniąją savaitę dalyvavo nuotolinėje edukacinėje ekskursijoje Klaipėdos Laikrodžių muziejuje „Pažinkime laikrodį“. Klausydami virtualaus gido, mokniai keliavo iš kambario į kambarį ir susipažino su vandens, ugnies, smėlio, mechaniniais, kvarciniais laikrodžiais, jų atsiradimo istorijomis ir kitais įdomiais faktais. Sužinojo, kad atominis laikrodis pats tiksliausias pasaulyje, o vandens laikrodis buvo nepatogus, nes užšaldavo… Po ekskursijos mokiniai piešė labiausiai patikusį ar įsiminusį laikrodį. Dėkojame mokytojai Nelitai Gedminienei už iniciatyvas.