Svečiuose Stokholmo ekonomikos mokyklos studentas

8e klasės valandėlėje lankėsi buvęs Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos mokinys Vitold Dvorak. Svečias šiuo metu yra Stokholmo ekonomikos mokyklos studentas. Jis dalinosi savo patirtimi, mintimis ir įžvalgomis apie pasirinkimus ir galimybes gimnazijoje, o po to – ir studijuojant. Smagu, kuomet būvę mokiniai ,,grįžta“ į mokyklą dalintis savo sėkmės istorija. Ačiū Vitoldui už patarimus, o klasės auklėtojai Daliai Umantaitei-Vaivadienei – už suorganizuotą neeilinę klasės valandėlę.