Renginiai

Svečiuose Stokholmo ekonomikos mokyklos studentas

8e klasės valandėlėje lankėsi buvęs Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos mokinys Vitold Dvorak. Svečias šiuo metu yra Stokholmo ekonomikos mokyklos studentas. Jis dalinosi savo patirtimi, mintimis ir įžvalgomis apie pasirinkimus ir galimybes gimnazijoje, o po to – ir studijuojant. Smagu, kuomet būvę mokiniai ,,grįžta“ į mokyklą dalintis savo sėkmės istorija. Ačiū Vitoldui už patarimus, o klasės auklėtojai Daliai Umantaitei-Vaivadienei – už suorganizuotą neeilinę klasės valandėlę.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close