Renginiai

Edpuzze įrankis

Sausio 26 d. anglų kalbos mokytoja Emilija Šulnytė pakvietė mokyklos pedagogus į susitikimą, skirtą Edpuzzle įrankiui pažinti. Ši didžiulė vaizdo įrašų biblioteka yra skirta ne tik vaizdo įrašų redagavimui, bet tai yra puiki priemonė mokinių veiklos kontrolei. Jeigu mokytojas pamokose naudoja vaizdo įrašus iš YouTube ar savo įrašytas pamokas, Edpuzzle labai pagerina vaizdo įrašų naudojimo efektyvumą. Mokytojas gali patikrinti, ar mokiniai pažiūrėjo, ar suprato, o mokiniai gali žiūrėti įrašą savo tempu, kartoti atskiras dalis ir t.t. Ačiū mokytojai Emilijai už galimybę mokytis.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close