Jaunieji projektuotojai

6k klasės mokiniai technologijų pamokų metu susipažino su viduramžių riterių ordinų atributika ir ženklais. Pasitelkdami nemokamą 3D modeliavimo programą „TinkerCAD“ projektavo riterių ordino medalius šiuolaikinėmis darbo priemonėmis. Ši programa skirta projektuoti norimus įvairaus dydžio objektus ir leidžia juos modifikuoti bet kuriame projektavimo žingsnyje. Pamokos tikslas – suprojektuoti nedidelį riterių ordino ženklą, susipažinti su paprasčiausiais 3D projektavimo įrankiais, įtvirtinti „TinkerCAD“ pradmenis. Ačiū technologijų mokytojui ekspertui Aleksandrui Ronkui už įdomias pamokas.