Renginiai

Sveikuolių turas tęsiasi ,,Versmėje“

Jau daugiau nei metus tęsiasi Lietuvos sveikuolių sąjungos turas po Lietuvos ugdymo įstaigas ir bendruomenes siekiant skleisti sveikos gyvensenos idėją. Sausio 28 d. aštuntokai ir septintokai dalyvavo lektorės Sigitos Kriaučiūnienės paskaitoje ,,Sveika gyvensena – kelias į laisvę ir nepriklausomybę”.
Dažnas paauglys nori būti laisvas ir nepriklausomas, tačiau šio tikslo siekia priemonėmis, kurios, atvirkščiai, sukelia priklausomybę ir nepageidaujamus rezultatus emocinei ir fizinei sveikatai. Kaip tapti iš tiesų laisvu ir nepriklausomu? Koks yra tinkamiausias maistas paauglio valgiaraštyje? Režimas. Koks jis turi būti? Kodėl žmonės valgo tai, kas nevalgoma? Ačiū mokytojai Jolitai Benetienei už mokinių sveikos gyvensenos ugdymą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close