Įdomioji pamoka

Sausio 28 d. 1k klasės mokiniai džiugiai laukė, nes žinojo, kad Įdomiosios pamokos metu bus kalbama apie „Bibliotekos paslaptis“. Pamoką įdomiai vedė lietuvių k. mokytoja Vaida Jokšienė. Pirmokėlius pasitiko linksmas veikėjas Zuikius, kuris papasakojo, ką vaikai veiks ir sužinos pamokoje. Vaikai susidomėję klausėsi apie seniausią biblioteką Lietuvoje, apie tai, kaip senovėje mokiniai taupydavo sąsiuvinius, apie didžiausią knygą, ilgiausią sakinį ir kitų įdomių paslapčių. Kadangi 1 klasėje mokiniai įgyvendina projektą apie Klaipėdą, tad gavo užduotį sukurti Klaipėdos krašto knygos viršelį. Dėkojame mokytojai V. Jokšienei už Įdomiąją pamoką ir mokytojai N. Gedminienei už iniciatyvas.