Mokomės projektuoti

8 klasių mokiniai pamokų metu susipažino su 3D modeliavimo programa „SketchUp“, kuri skirta tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems. Ši programa išsiskiria paprasta ir greitai perprantama aplinka. Remdamiesi įgytomis žiniomis, turimomis kompetencijomis bei patirtimi, mokiniai įvaldė darbui reikalingus programos įrankius. Mokiniai braižė dvimates figūras nurodytoje plokštumoje, sukūrė pasirinktos formos detales, mokėsi nubraižyti erdvines figūras. Kaip pritaikyti savo žinias ir įgūdžius mokiniai pademonstravo kurdami savo gyvenamąją aplinką – matavo ir braižė patalpos planą, planavo ir modeliavo reikalingus aplinkai objektus. Dėkojame technologijų mokytojui ekspertui Aleksandrui Ronkui.