Renginiai

Neformalaus vaikų švietimo akimirkos

Šiais mokslo metais progimnazijoje startavo 34 neformalaus vaikų švietimo būreliai. Juose mokiniai galėjo atskleisti savo kūrybiškumą, savarankiškumą, analitinį mąstymą, patenkinti bendravimo ir saviraiškos poreikius. Smagu, kad neformalaus vaikų švietimo veikla nenutrūko net nuotolinio ugdymosi metu. Ačiū neformalaus švietimo mokytojams už jų kūrybiškumą ir atsakingą darbą. Norime pasidalinti vykstančių veiklų akimirkomis.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close