Meninės raiškos projektas „Skaitau, ieškau, kuriu!“

Devyniolika 1k klasės mokinių šiais mokslo metais nuo spalio iki sausio mėnesio pabaigos dalyvavo Respublikiniame vaikų žodinės ir meninės raiškos projekte „SKAITAU, IEŠKAU, KURIU!“. Mokiniai kūrė istorijas pagal A. Jurašiaus knygą „Akmenukų pasakos“. Projekto tikslas – tobulinti vaikų kalbinę ir meninę raišką. Vaikai, pasivaikščiojimų su tėveliais metu, ieškojo gražių, ką nors primenančių akmenukų. Labiausiai patikęs akmenukas buvo nufotografuojamas, jam sugalvojamas vardas, sukuriama ir užrašoma akmenuko istorija bei išpildoma akmenuko istorijos iliustracija. Projekto organizatoriai – Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centras istorijas sukėlė į virtualią knygą, kuria pasidalino su projekto dalyviais. Džiaugiamės 1k klasės mokinių bei jų tėvelių aktyviu įsitraukimu į projekto veiklas ir dėkojame mokytojai N. Gedminienei už iniciatyvą.