Renginiai

Virtuali ekskursija į Laikrodžių muziejų

Vienintelis Rytų Europoje Laikrodžių muziejus yra įsikūręs Lietuvos uostamiestyje Klaipėdoje, pačiame miesto centre, XIX amžiaus viloje. Į klausimą, kas yra laikas, žmogus siekė atsakyti visais amžiais. Pažinti laiką, išmokti jį skaičiuoti ir valdyti nuo seno bandė išsivysčiusios civilizacijos. 7-8 klasių mokiniai etikos pamokų metu turėjo progą nuvykti į Laikrodžių muziejų. Virtuali ekskursija – išeitis ,,pakeisti“ aplinką, susipažinti su senovės civilizacijų laiko samprata ir skaičiavimais. Ši ekskursija duos peno diskusijoms pamokose apie laiko prasmę, jo svarbą žmogaus gyvenime. Ačiū etikos mokytojai Jolitai Benetienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close