Virtuali ekskursija į Laikrodžių muziejų

Vienintelis Rytų Europoje Laikrodžių muziejus yra įsikūręs Lietuvos uostamiestyje Klaipėdoje, pačiame miesto centre, XIX amžiaus viloje. Į klausimą, kas yra laikas, žmogus siekė atsakyti visais amžiais. Pažinti laiką, išmokti jį skaičiuoti ir valdyti nuo seno bandė išsivysčiusios civilizacijos. 7-8 klasių mokiniai etikos pamokų metu turėjo progą nuvykti į Laikrodžių muziejų. Virtuali ekskursija – išeitis ,,pakeisti“ aplinką, susipažinti su senovės civilizacijų laiko samprata ir skaičiavimais. Ši ekskursija duos peno diskusijoms pamokose apie laiko prasmę, jo svarbą žmogaus gyvenime. Ačiū etikos mokytojai Jolitai Benetienei.