4d klasė laikrodžių muziejuje

4d klasės mokiniai virtualiai nukeliavo į Klaipėdos laikrodžių muziejų. Jie aplankė nuotolinę laikrodžių muziejaus ekspoziciją, susipažinos su ten saugomais retais ir be galoįdomiais, savitą istoriją bylojančiais eksponatais. Mokiniai, klausydamiesi gido, sužinojo, kad yra vandens, ugnies, smėlio, mechaniniai, kvarciniai laikrodžiai, domėjosi jų atsiradimo istorijomis, veikimo principais ir mechanizmais. Pasirodo, kad pažinti įvairius laikrodžius ir matuoti jais laiką – ne toks jau ir lengvas uždavinys… Dėkojame mokytojai R. Gedvilaitei už iniciatyvą.