AVENTUR geografijos žinių konkurso rezultatai

Vasario 3 d. įvyko kasmetinis ADVENTUR geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”. Šis renginys įtrauktas į Neformaliojo švietimo centro Olimpiadų skyriaus renginių grafiką ir turi oficialaus renginio statusą. Iš viso konkurse dalyvavo 1793 dalyviai iš 41 Lietuvos savivaldybės. Kiekvienoje klasės kategorijoje išskirti I, II ir III laipsnio nugalėtojai. Mūsų mokyklai atstovavo devyni 6-8 klasių mokiniai. I laipsnio nugalėtoja tapo 7c klasės mokinė Izabelė Balkutė. II laipsnio nugalėtoju tapo 6k klasės mokinys Gediminas Gintalas. III laipsnio nugalėtojais tapo 7c klasės mokinė Greta Bukauskaitė ir 6k klasės mokinys Jonas Danisevičius. Sveikiname nugalėtojus! Mokinius konkursui ruošė geografijos mokytoja ekspertė Dalia Umantaitė-Vaivadienė.