Ar dievai turi paskyras?

Prabėgo trečioji integruotų pamokų savaitė 5k klasėje. Turime kuo nustebinti. Mokiniai susipažinę su 12 Olimpo dievų anglų kalba, kūrė vieno iš graikų dievų fakebook (ang. fake – netikras) paskyrą platformoje classtools.net. Šitas įrankis naudojamas tik mokymo(si) tikslams ir niekaip nėra susijęs su socialiniais tinklais. Fakebook platformą papildė 5k klasės mokinių išradingai sukurtos Dzeuzo, Afroditės, Dionizo, Apolo, Hermio, Poseidono ir kitų graikų dievų paskyros. Dėkojame anglų kalbos mokytojai Ingai Jaunienei už šiuolaikinį požiūrį į ugdymą.