Renginiai

Atpažink smurtą ir paprašyk pagalbos

Kas yra smurtas, kokios jo rūšys, kaip atpažinti smurtą artimoje aplinkoje, o kaip elgtis patyrus smurtą ir į ką pirmiausiai kreiptis? Apie visa tai pasikalbėti su pirmokais į klasės valandėlę „užsuko“ mokyklos psichologė Gintarė Vaitiekutė. 1 k klasės mokiniai samprotavo, kas, jų nuomone, yra smurtas, dalinosi patirtimi, kaip derėtų elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Diskutavo, kam pirmiausiai reikėtų papasakoti apie patirtą ar pastebėtą smurtą. Nors diskusijos dalyviai dar maži, bet suprato svarbiausią dalyką – „Niekas neturi teisės manęs skriausti!“. Už iniciatyvas dėkojame psichologei G. Vaitiekutei ir mokytojai N. Gedminienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close