Atpažink smurtą ir paprašyk pagalbos

Kas yra smurtas, kokios jo rūšys, kaip atpažinti smurtą artimoje aplinkoje, o kaip elgtis patyrus smurtą ir į ką pirmiausiai kreiptis? Apie visa tai pasikalbėti su pirmokais į klasės valandėlę „užsuko“ mokyklos psichologė Gintarė Vaitiekutė. 1 k klasės mokiniai samprotavo, kas, jų nuomone, yra smurtas, dalinosi patirtimi, kaip derėtų elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Diskutavo, kam pirmiausiai reikėtų papasakoti apie patirtą ar pastebėtą smurtą. Nors diskusijos dalyviai dar maži, bet suprato svarbiausią dalyką – „Niekas neturi teisės manęs skriausti!“. Už iniciatyvas dėkojame psichologei G. Vaitiekutei ir mokytojai N. Gedminienei.