Edukacija „Kelionė į kosmosą“

4d klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje edukacijoje „Kelionė į kosmosą“, kurią organizavo „Išmanioji mokykla“. Edukacija prasidėjo bendro pobūdžio pasakojimu apie kosmosą, kurioje sužinojome kuo svarbūs asteroidai, kaip ilgai mėnulyje išliktų astronautų pėdsakai, kokie yra gravitacijos jėgos įpatumai, kaip kvepia visata ir dar daugybę kitų įdomių faktų. Nuotolinio užsiėmimo metu vyko šauni viktorina pasitelkiant Kahoot programėlę, kurioje mokiniai ne tik patikrino savo žinias, bet ir smagiai praleido laiką. Dėkojame mokytojai R. Gedvilaitei.