Renginiai

Projektas ,,Haiku akimirkai“ įsibėgėja

2021 m. vasario 8 ir 10 dienomis vyko pirmieji projekto ,,Haiku akimirkai“ susitikimai. Projekte, vadovaujamame istorijos mokytojos Birutės Vareikienės, dalyvauja 45 5- 8 klasių mokiniai. Į susitikimus prisijungė svečiai: Gabija Urbanavičiūtė, šiuo metu gyvenanti Japonijoje, Tokijuje, projekto dalyvius supažindino su Japonijos kultūra, estetika, menu, Elzė Vareikytė išsamiai paaiškino, kaip techniškai išpildyti projektą. Lietuvių kalbos mokytojas Mindaugas Urbonas skaitė pranešimą, apie tai, kaip kurti haiku. Projektas įsibėgėja. Prasideda kūrybinės dirbtuvės. Mokiniai globojami savo mentorių, lietuvių kalbos mokytojų, kuria haiku savo pasirinktai nuotraukai. Sėkmės visiems! Laukite rezultato.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close