Renginiai

5b varo žiemą iš kiemo

Ar jau galvojate, kaip išvarysite žiemą iš kiemo? Nors dabar dirbame bei mokomės namuose, žiemą išvaryti reikės ir šiemet. Švęsime Užgavėnes ar Šiupinio šventę – kiekvieno pasirinkimas. Svarbiausia, tai padaryti teisingai, kad negandos ir šalčiai negrįžtų iki pat kitos žiemos. 5b klasės mokiniai dalyvavo virtualioje edukacijoje ,,Žiemos išvarymo šventė Mažojoje Lietuvoje“. Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus edukatorės ne tik pasidalino patarimais, ką ir kiek ta proga derėtų valgyti, kokius veiksmus atlikti, jog metai būtų geri, bet ir patarė, kaip pasigaminti įdomią Užgavėnių kaukę. Ačiū edukacijos iniciatorei – 5b klasės auklėtojai Jolitai Benetienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close