Interaktyvaus atviruko kūrimas

Vasario 12 d. 3b klasės mokiniai dalyvavo Išmaniosios mokyklos nuotoliniame edukaciniame užsiėmime „Interaktyvaus atviruko kūrimas“. Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su animacinių filmukų kūrimo istorija bei vaizdine programavimo kalba ,,Scratch“ ir jos galimybėmis. ,,Scratch“ – tai vaikams sukurta programavimo kalba, kurios pagalba galima kurti sveikinimus visomis progomis, animuoti juos ir dalintis su draugais! Po edukacijos mokiniams organizatoriai atsiuntė papildomą vaizdinę medžiagą, kurios pagalba jie galės tobulinti pradėtą darbą, ateityje kurti naujus projektus ir dalintis jais su draugais. Dėkojame mokytojai J. Lipinskienei už iniciatyvą.