Renginiai

Susitikimas su gimnazijų atstovais

Vasario 11 d. progimnazijos aštuntokai ir jų tėveliai buvo pakviesti į susitikimą su gimnazijų atstovais. Kalbėjomės apie tolimesnes mokymosi galimybes. Svečias, žurnalo ,,Reitingai“ redaktorius Gintaras Sarafinas, pasidalino patarimais apie profesijos pasirinkimo svarbą. Koks įdomus ir atsakingas kelias laukia aštuntoko gimnazijoje ir po jos baigimo! Kokio patarimo, padrąsinimo galima sulaukti iš tėvų? Visai nedaug liko ir reikės imtis sprendimų. Sėkmės, mieli aštuntokai, renkantis gyvenimo kelią!

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close