Viktorina ,,Žiemos gamtininkų turnyras“

2021 m. sausio mėnesį Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos 6-8 kl. mokiniai dalyvavo respublikiniame viktorinų žaidime ,,Žiemos gamtininkų turnyras“. Ačiū 6k klasės mokiniams Jonui Danisevičiui ir Titui Česnauskui, 7c ir 7e klasės mokinėms Gretai Bukauskaitei ir Rugilei Petkevičiūtei bei 8e klasės mokiniams Emai Baužaitei, Deimantei Strazdauskaitei, Austėjai Valiulytei, Ardui Liaukoniui ir Eimiui Kostiugovui už dalyvavimą. Mokinius viktorinai ruošė geografijos mokytoja ekspertė Dalia Umantaitė-Vaivadienė.