Renginiai

Viktorina ,,Žiemos gamtininkų turnyras“

2021 m. sausio mėnesį Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos 6-8 kl. mokiniai dalyvavo respublikiniame viktorinų žaidime ,,Žiemos gamtininkų turnyras“. Ačiū 6k klasės mokiniams Jonui Danisevičiui ir Titui Česnauskui, 7c ir 7e klasės mokinėms Gretai Bukauskaitei ir Rugilei Petkevičiūtei bei 8e klasės mokiniams Emai Baužaitei, Deimantei Strazdauskaitei, Austėjai Valiulytei, Ardui Liaukoniui ir Eimiui Kostiugovui už dalyvavimą. Mokinius viktorinai ruošė geografijos mokytoja ekspertė Dalia Umantaitė-Vaivadienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close