Renginiai

Dailaus rašto konkursas

Mokykloje organizuotas dailaus rašto konkursas ,,Žąsies plunksna“ . Šiais metais išrinkti dailiausiai rašantys mokiniai :
5 klasė- Danutė Kondratovič, mokytoja V.Jokšienė
6 klasė- Geismantė Kaupinytė, mokytojas M.Urbonas,
7 klasė- Elzė Znaidauskaitė, mokytoja V.Sebeckytė,
8 klasė- Aušrinė Stankevičiūtė, mokytoja V.Jokšienė.
Šiems mokiniams tenka garbė atstovauti mokyklai Klaipėdos miesto dailaus rašto konkurse ,,Žąsies plunksna“. Dėkojame už gimtosios kalbos puoselėjimą, pagarbą lietuviškam žodžiui. Džiaugiamės jų laimėjimu ir linkime jiems sėkmės.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close