Renginiai

Mokomės. Atrandame. Dalinamės.

Vasario 17 d. visi progimnazijos mokytojai dalyvavo Mokytojų tarybos posėdyje ,,Mokomės. Atrandame. Dalinamės“. Susitikimo metu aptarėme ne tik I pusmečio rezultatus, diskutavome apie kylančia problemas nuotolinio ugdymo metu. Antroje dalyje mokytojai dalinosi patirtimi, atrastomis naujomis platformomis, išbandytais metodais:
M. Urbonas ,,Kūrybiškas emocinio intelekto ugdymas pamokose“.
V. Žemgulienė ,,Mokinių darbų taisymas, esant nuotoliniam mokymui“.
I. Kairienė ,,Įrankiai, padedantys mokinio individualiai pažangai dailėje“.
G. Stulpinienė ,,Pagalbos mokiniui teikimas nuotolinio ugdymo metu“.
N. Gedminienė ,,Gamtamokslinio projekto ,,Tai prasideda nuo tavęs ir manęs“ pristatymas“.
G. Čereškienė ,,Integruoto gamtamokslinio ugdymo 5-8 klasėse programos įgyvendinimo patirtis”
A. Ronkus ,,Virtuali lenta kompiuteryje ,,Teach Infinity“.
Ačiū mokytojams už profesionalumą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close