Renginiai

Užgavėnių kaukių dirbtuvės

Džiaugiamės, kad 1k klasėje planingai ir nuosekliai vyksta Klasikinio ugdymo programos įgyvendinimas. Šįkart pirmokai „iškeliavo“ į nuotolinę edukaciją Klaipėdos etnokultūros centre „Užgavėnių kaukių dirbtuvės“. Edukacijos vadovė Ingrida Žmijauskienė supažindino mokinius su vienos linksmiausių žiemos švenčių prasme ir tradicijomis. Papasakojo, ką reiškia kaukės ir persirenginėjimai į įvairius personažus, kodėl per šią šventę deginame Morę ir kuo ypatingos Lašininio ir Kanapinio kovos. Edukacijos pabaigoje iš buitinių priemonių mokiniai pasigamino triukšmo instrumentą, mokėsi tradicinių Užgavėnių dainelių bei sukūrė tokį žiemos išvarymo šventės šurmulį, kad žiema jau suskubo bėgti iš mūsų kiemo… Dėkojame mokytojai N. Gedminienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close