Dalinamės patirtimi su Raseinių rajono pedagogais

2021m. vasario 18 d. Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos technologijų mokytojas ekspertas Aleksandras Ronkus dalijosi gerąja patirtimi ir skaitė 4 val. paskaitą „Nuotolinis mokymas(is) kaip šiuolaikinės pamokos instrumentas“ Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų technologijų mokytojams. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokytojai dalinasi patirtimi ne tik su mokyklos, bet ir šalies pedagogais.
Atsiliepimai po paskaitos: „Paskaita buvo labai informatyvi, pateikta daug puikių praktinių pasiūlymų, kaip galima nuotolinę technologijų pamoką padaryti tikslingesnę, įdomesnę mokiniams, ugdyti įvairius mokinių gebėjimus ir kompetencijas. Skatina technologijų mokytojus domėtis ir įvaldyti naujus nuotolinius darbo metodus ir instrumentus“.