Kūrybinės dirbtuvės

2 klasikinio ugdymo klasės mokiniams nelieka laiko nuobodžiauti net ir karantino metu. Neformaliojo švietimo užsiėmimuose „KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS“ mažieji kūrėjai gamino ledo paveikslus: spalvino vandenį, į jį dėjo įvairias smulkmenėles, na ir, žinoma, vėliau viską užšaldė. Procesas tikrai neprailgo, o rezultatas visus maloniai nustebino.
Nemažiau išmonės pareikalavo bei džiaugsmingų akimirkų dovanojo žaisliukų iš kojinės gamyba. Pasirodo vieninišą, niekam nebereikalingą kojinę galima paversti mielu ir jaukiu žaisliuku, užtenka ją pripildyti įvairiomis kruopomis ar įdėti vatos bei nupiešti šypseną… Dėkojame mokytojai A. Plesevičienei.