Renginiai

Kūrybinės dirbtuvės

2 klasikinio ugdymo klasės mokiniams nelieka laiko nuobodžiauti net ir karantino metu. Neformaliojo švietimo užsiėmimuose „KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS“ mažieji kūrėjai gamino ledo paveikslus: spalvino vandenį, į jį dėjo įvairias smulkmenėles, na ir, žinoma, vėliau viską užšaldė. Procesas tikrai neprailgo, o rezultatas visus maloniai nustebino.
Nemažiau išmonės pareikalavo bei džiaugsmingų akimirkų dovanojo žaisliukų iš kojinės gamyba. Pasirodo vieninišą, niekam nebereikalingą kojinę galima paversti mielu ir jaukiu žaisliuku, užtenka ją pripildyti įvairiomis kruopomis ar įdėti vatos bei nupiešti šypseną… Dėkojame mokytojai A. Plesevičienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close