Užgavėnių išdaigos

Vasario 9 d. 2 klasikinio ugdymo klasės mokiniai dalyvavo Klaipėdos miesto Etnokultūros centro nuotoliniame edukaciniame užsiėmime “ Užgavėnių išdaigos“, kurio metu ne tik susipažino su užgavėnių papročiais ir tradicijomis (patiekalais, kaukėmis, dainomis), bet ir iš buitinių priemonių pasigamino triukšmo instumentą, dainavo dainas, varė žiemą iš kiemo. Na, o kitą dailės ir technologijų pamoką, įgiję žinių apie užgavėnių kaukes, patys jas gamino. Smagu pažinti savo krašto papročius ir tradicijas!
Dėkojame mokytojai A. Plesevičienei.