Renginiai

Užgavėnių išdaigos

Vasario 9 d. 2 klasikinio ugdymo klasės mokiniai dalyvavo Klaipėdos miesto Etnokultūros centro nuotoliniame edukaciniame užsiėmime “ Užgavėnių išdaigos“, kurio metu ne tik susipažino su užgavėnių papročiais ir tradicijomis (patiekalais, kaukėmis, dainomis), bet ir iš buitinių priemonių pasigamino triukšmo instumentą, dainavo dainas, varė žiemą iš kiemo. Na, o kitą dailės ir technologijų pamoką, įgiję žinių apie užgavėnių kaukes, patys jas gamino. Smagu pažinti savo krašto papročius ir tradicijas!
Dėkojame mokytojai A. Plesevičienei.

 

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close