Renginiai

Nemokamos psichologinės konsultacijos

Nemokamos psichologinės konsultacijos
suaugusiems ir vaikams nuo 11 metų
Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, siekdamas mažinti ilgalaikes neigiamas COVID-19 pasekmes ir rūpindamasis gyventojų psichologine gerove, teikia nemokamas psichologinio konsultavimo paslaugas (iki 5 konsultacijų) dėl sudėtingų gyvenimiškų situacijų.
Individualios psichologinės konsultacijos gali būti teikiamos anonimiškai.
Konsultacijos skirtos Klaipėdos miesto ir Neringos savivaldybių gyventojams.
Teikiant paslaugas vaikams iki 16 metų, būtinas rašytinis vieno iš jo tėvų ar jo atstovo pagal įstatymą sutikimas.
Registracija: (8 46) 311423 arba (8 640) 93348.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close