Renginiai

Knygų savaitė. Susitikimas su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla

Vasario 25 dienos vakarą Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka pakvietė 1 Klasikinio ugdymo klasės mokinius į susitikimą su vienu iš mylimiausių pajūrio krašto vaikų rašytoju Tomu Dirgėla. Pirmokai dar nebuvo skaitę šio autoriaus knygelių, o jų nemažai – net 20! Susitikimo metu rašytojas pristatė savo spalvingas ir patrauklias knygas, paskaitė ištrauką, papasakojo įdomybių apie vaikų rašytojo darbą, atsakė į pačius keisčiausius klausimus. Susitikimas ne tik neprailgo, bet paliko be galo daug įspūdžių bei įkvėpė mažuosius skaityti knygeles.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close