Renginiai

Pamokos kitaip

Vieną baltą ir šaltą vasario rytą 1a klasės mokiniai surengė ,,Baltuosius pusryčius“. Visi pasipuošė baltai, pasiruošė sveikus pusryčius ir kartu smagiai pusryčiavo! Pristatė savo patiekalą, papasakojo iš ko jis pagamintas. Vaikai pastebėjo, kad dauguma valgė košę su įvairiais gardžiais priedais. Vėliau kalbėjo apie tai, kaip augti sveikiems. Sužinojo, kad svarbu sveika mityba, miegas ir aktyvus poilsis lauke. Nojus su mama Viktorija mokė gaminti salotas su morkomis ir obuoliais. Vieni gamino, kiti atidžiai stebėjo. Buvo smagu! Dėkojame mokytojai D. Monkevičienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close