Renginiai

Ekologinė edukacija „Renkuosi 0“

1k (Klasikinio ugdymo) klasės mokiniai, įgyvendindami projektą „Tai prasideda nuo tavęs ir manęs“, nutarė sudalyvauti Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro organizuotoje ekologinėje edukacijoje „Renkuosi 0“. Jos metu mokiniai buvo skatinami sąmoningai priimti sprendimus, mokomi, kaip kiekvienas gali prisidėti prie švaresnio ir ekologiškesnio rytojaus tausojant gamtą, raginami vartoti taupant. Ypač įdomi veikla buvo marškinėlių prikėlimas antram gyvenimui juos dažant batikos technologija. Visi labai džiaugėsi savo veiklos rezultatais. Dėkojame mokytojai Nelitai Gedminenei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close