Epistolinio rašinio konkursas

Miestą vis dar klojant sniego patalui, sausio mėnesį, įvyko 50-asis tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas. Jame dalyvavo net 51 moksleivis iš 11 Klaipėdos miesto mokyklų. Jaunuoliai rašė laiškus savo artimiesiems ir dalijosi patirtais išgyvenimais pandemijos metu. Džiugu, kad tarp šešių laureatų puikuojasi ir mūsų mokyklos mokinių Jono Danisevičiaus ir Patricijos Alonderytės darbai. Palinkėkime jiems sėkmės tolimesniame etape. Kviečiame perskaityti laiškus čia…>>>. Tegul jie suteikia vilties. Mokinius ruošė lietuvių k. mokytoja metodininkė Vaida Jokšienė.