Įdomioji pamoka

Kovo 2 d. 2 klasikinio ugdymo klasės mokiniai dalyvavo įdomiojoje pamokoje, kurią vedė muzikos mokytoja Irena Erniulienė. Pamoka prasidėjo maršu. Vaikai susipažino su pavasario šventėmis, išmoko dainelę apie pavasarį, skaičiuočių, paukščių pamėgdžiojimų. Labai įdomu buvo išgirsti sakmę apie senovės lietuvių dievą, kalvį, Teliavelį, kuris nukalė saulę ir ir įmetė ją į dangų. Mokiniai susipažino su kalvio amatu ir turėjo progą prisiminti Kaziuko mugės tradicijas bei papročius. O pamoka pasibaigė antroko Tautvydo mušamais būgno garsais. Buvo labai smagu. Dėkojame mokytojoms A. Plesevičienei ir I. Erniulienei.