Renginiai

Aplinkosauginis konkursas „Aš noriu išlikti“

Kovo 3 d. 4 b klasės mokinai dalyvavo aplinkosaugos konkurse„Aš noriu išlikti“. Šis konkursas organizuojamas Aplinkos ministerijos iniciatyva ir finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis (http://draugiskasgamtai.lt/).
Mokiniai domėjosi Lietuvos gyvūnų rūšimis ir kodėl gresia pavojus jiems išnykti. Vėliau vaikai išsirinko vieną iš nykstančių gyvūnų, sukūrė trumpą jo aprašymą bei jį nulipdė. Dėkojame mokytojai D. Jurkienei už iniciatyvas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close