Ar žinai kas yra AIESEC?

Kovo 3 dieną 5a klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje paskaitoje apie Tarptautinę jaunimo lyderystės organizaciją AIESEC (Association Internationale des Étudiants en Sciences Économiques et Commerciales akronimas). Tai yra tarptautinė, ne pelno siekianti, nepolitinė, jaunimo valdoma organizacija pasaulyje. Ji save apibrėžia „tarptautinis tinklas jauniems žmonėms, siekiantiems atrasti ir vystyti savo lyderystės potencialą“ . Šis jaunimo tinklas 2019 m. sausio duomenimis apima 33,238 jaunimo iš 124 šalių ir teritorijų ir įvykdo maždaug 40,000 mainų kiekvienais metais. Organizacijos pagrindinė veikla – tarptautinių stažuočių programų organizavimas. Jų esmė – lyderystės ir visuomenės tobulinimas, vykdant kultūrinius mainus tarp valstybių. Penktokams tai puiki proga pažinti naujas ir įdomias lyderystės formas bei veiklas. Ačiū klasės auklėtojai Romaldai Dzikienei.