Renginiai

Dailus raštas akį glosto

Šių metų pavasarį pirmokai pasitiko konkursu „Dailus raštas akį glosto“. Pirmas etapas vyko klasėse kovo 1-4 dienomis. Buvo išrinkta po du dailiausiai rašančius mokinius iš kiekvienos klasės. Antras etapas – kovo 5 d. Jame dalyvavo: Markas Starovoitovas (1a), Celina Timothy (1a), Saulė Anužytė (1 b), Austėja Vaišvilaitė (1c), Airida Gustytė (1c), Ieva Dočytė (1k), Augustė Magziakaitė (1k). Dailiausiai rašė ir pirmą vietą laimėjo Saulė Anužytė. Sveikiname ją! Dėkojame organizatoriams M. Mikulienei, D. Monkevičienei, E. Beriozkinienei ir N. Gedminienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close