Edukacinis užsiėmimas

Kovo 4 d. 2 Klasikinio ugdymo klasės mokiniai dalyvavo Jūrų muziejaus nuotoliniame edukaciniame užsiėmime „Pingvinai. Kuo mes panašūs?“ Mokiniai sužinojo daug svarbios informacijos apie pingvinus. Smagu ir įdomu buvo sužinoti, kad pingvinai gyvena ne tik Antarktidoje, bet ir Pietų Afrikos pakrantėse, kad didžiausi pingvinai gali užaugti net iki 1 m 30 cm. Edukacijos metu mokiniai aptarė, kas yra pingvinų draugai ir priešai. Dar kartą įtvirtino, kad reikia saugoti ir neteršti gamtos. Dėkojame mokytojai A. Plesevičienei.