Renginiai

Laukia susitikimas su Prezidentu

,,Lietuvą, kurioje gyvename šiandien, sukūrė jie – šalies valdovai ir karvedžiai, partizanai ir menininkai, knygnešiai ir mokytojai. Lietuvos herojai, kuriems šiandien sakome ačiū už kiekvieną dieną laisvoje tėvynėje. Parašykite jiems asmenišką laišką. Padėkokime istoriniams herojams už jų darbus, papasakokime, kokią Lietuvą kuriame šiandien, pasidalinkime mintimis ir svajonėmis – iš širdies į praeitį. Nuo Vasario 16-osios iki pat Kovo 11-osios švęskime Lietuvos gimtadienį prisimindami jos kūrėjus“
Tokia žinute kreipėsi idėjos iniciatorius – Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda į Lietuvos piliečius. Šį kvietimą išgirdo ir mūsų mokyklos 6k klasės mokinys Jonas Danisevičius. Jis, kaip įdomiausio laiško autorius, ne tik bus apdovanotas prizu, bet Kovo 11 – ąją dalyvaus specialioje LRT ,,Įdomiosios pamokos“ laidoje. Sveikiname Joną!

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close