Nuo grūdo iki duonelės

Vasario 25 d. Šiaulių Dainų progimnazijoje vyko respublikinė virtuali bendrojo ugdymo mokyklų I-ų klasių mokinių viktorina „Nuo grūdo iki duonelės“. Joje dalyvavo ir mūsų progimnazijos 1 Klasikinio ugdymo klasės mokinių komanda Maja Grabauskaitė ir Ievutė Dočytė. Pirmokėliai aiškinosi, koks sunkus ir ilgas mūsų kasdieninės duonos kelias nuo grūdo pasėjimo iki duonos padėjimo ant stalo. Mokiniai suprato, kad duoną reikia branginti, gerbti. Negalima duonos išmesti. Džiaugiamės mūsų jaunųjų viktorinos dalyvių pasirodymu ir dėkojame mokytojai N. Gedminienei už iniciatyvą.