Renginiai

Nuo grūdo iki duonelės

Vasario 25 d. Šiaulių Dainų progimnazijoje vyko respublikinė virtuali bendrojo ugdymo mokyklų I-ų klasių mokinių viktorina „Nuo grūdo iki duonelės“. Joje dalyvavo ir mūsų progimnazijos 1 Klasikinio ugdymo klasės mokinių komanda Maja Grabauskaitė ir Ievutė Dočytė. Pirmokėliai aiškinosi, koks sunkus ir ilgas mūsų kasdieninės duonos kelias nuo grūdo pasėjimo iki duonos padėjimo ant stalo. Mokiniai suprato, kad duoną reikia branginti, gerbti. Negalima duonos išmesti. Džiaugiamės mūsų jaunųjų viktorinos dalyvių pasirodymu ir dėkojame mokytojai N. Gedminienei už iniciatyvą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close