Raidė moko, raidė kenkia

Kovo 5 d. vykusioje respublikinėje interaktyvioje konferencijoje ,,RAIDĖ MOKO, RAIDĖ KENKIA“ (Littera docet, littera nocet) 6k klasės mokiniai pristatė savo tyriamuosius darbus. Titas Česnauskas ir Gediminas Gintalas tyrinėjo žodžių, prasidedančių raidėmis G ir T, poveikį žmogaus savijautai (,,Ką slepia žodynas?“), o Mija Bendoraitytė bei Justė Glebauskaitė atliko eksperimentą su vandeniu ir ryžiais („Žodis. Vanduo. Ryžiai“). Atliktų tyrimų išvados verčia susimąstyti. Nejau vartodami kenkiančius žodžius (gaidys, tarakonas, garbėtroška, tinginys ir kt.) mes ne tik liūdiname, skaudiname aplinkinius, bet ir mūsų širdys patamsėja, suakmenėja lyg ryžiai inde… Kviečiame susipažinti su mokinių parengtais pranešimais:

Mokinius konferencijai ruošė lietuvių k. mokytoja metodininkė V.Jokšienė.