Renginiai

Dailaus rašto konkursas

Kiekvienais metais Klaipėdos Kadetų mokykla organizuoja dailaus rašto konkursą ,,Žąsies plunksna“. Konkursas organizuojamas siekiant skatinti pagarbą gimtajam žodžiui, puoselėti dailaus rašto tradiciją, pilietiškumą, patriotiškumą. Kaip ir kiekvienais metais Klaipėdos ,,Versmės“ progimnazija gali pasidžiaugti savo mokinių garbingais laimėjimais. Šiemet net trys mokinės tapo prizinių vietų nugalėtojomis. Tai 5b klasės mokinė Danutė Kondratovič (mokytoja V. Jokšienė), laimėjusi Klaipėdos miesto penktų klasių grupėje II vietą, 6d klasės mokinė Geismantė Kaupinytė (mokytojas M. Urbonas), Klaipėdos miesto šeštų klasių grupėje laimėjusi I vietą, 7c klasės mokinė Elzė Znaidauskaitė (mokytoja V. Sebeckytė), Klaipėdos miesto septintų klasių moksleivių grupėje pelniusi I vietą. Didžiuojamės savo mokinėmis, dėkojame joms už pagarbą kalbai, tėvams už mokinių auklėjimą pilietiškumo ir patriotiškumo dvasia.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close