Renginiai

Geografijos olimpiada

2021 d. kovo 4 d. mūsų mokyklos 6-8 klasių mokiniai dalyvavo geografijos olimpiados „Mano gaublys“ mokykliniame ture. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname nugalėtojus: 6k klasės mokinius Joną Danisevičių ir Anetę Simonavičiūtę, 7c klasės mokines Ana Bertą Tamašauskaitę ir Gretą Bukauskaitę, 8e klasės mokinius Emą Baužaitę ir Skirmantą Kazlauską.
Olimpiadą mokykloje organizavo geografijos mokytoja Dalia Umantaitė -Vaivadienė. Sėkmės kituose turuose.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close