Renginiai

Jaunieji gamtamokslininkai iš „Versmės“

2021 m. vasario 6 d. vyko respublikinis gamtamokslinis konkursas ,,Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos 8e klasės mokiniai Ardas Liaukonis ir Eimis Kostiugovas. Konkurse mokiniai pristatė savo tyrimą ,,Karantino įtaka oro užterštumui kietosiosmis dalelėmis urbanizuotoje vietovėje“. Mokiniai šį tyrimą atliko kartu su Utenos Užpalio gimnazijos mokinėmis. Ačiū mokiniams už puikiai atliktą ir pristatytą tyrimą. Darbui vadovavo geografijos mokytoja ekspertė Dalia Umantaitė-Vaivadienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close