Lietuvių kalbos olimpiada

Mokykloje organizuota 8-tų klasių lietuvių kalbos olimpiada. Šiais metais savo jėgas išbandė ne tik lietuvių kalbą ir literatūrą puikiais besimokantys aštuntokai, bet ir savo jėgas panūdę išbandyti smalsuoliai. Džiaugiamės savo mokiniais ir pristatome laimėtojų trejetuką:
8e klasė – Ieva Katelytė, mokytoja V. Jokšienė,
8d klasė – Lėja Būdvytytė, mokytoja V. Sebeckytė,
8d klasė – Akvilina Budreikaitė, mokytoja V. Sebeckytė.
Šiems mokiniams tenka garbė atstovauti mokyklai Klaipėdos miesto 8 klasių lietuvių kalbos olimpiadoje. Dėkojame už puikias lietuvių kalbos žinias ir linkime sėkmės.