Renginiai

Lietuvių kalbos olimpiada

Mokykloje organizuota 8-tų klasių lietuvių kalbos olimpiada. Šiais metais savo jėgas išbandė ne tik lietuvių kalbą ir literatūrą puikiais besimokantys aštuntokai, bet ir savo jėgas panūdę išbandyti smalsuoliai. Džiaugiamės savo mokiniais ir pristatome laimėtojų trejetuką:
8e klasė – Ieva Katelytė, mokytoja V. Jokšienė,
8d klasė – Lėja Būdvytytė, mokytoja V. Sebeckytė,
8d klasė – Akvilina Budreikaitė, mokytoja V. Sebeckytė.
Šiems mokiniams tenka garbė atstovauti mokyklai Klaipėdos miesto 8 klasių lietuvių kalbos olimpiadoje. Dėkojame už puikias lietuvių kalbos žinias ir linkime sėkmės.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close