Renginiai

Diktantas Kovo 11-osios proga

„Tauta į savąją kalbą sukrauna savo dvasios turtus kaip į kokią klėtį. Kalboj atsimuša tautos galvojimas, jausmai, sąmojis…“- 1924 m. rašė Juozas Balčikonis. Klaipėdos „Versmės“ progimnazija, didžiuodamasi savo tauta, kalba, savo tautos istorija, puoselėdama pagarbą gimtajai kalbai Kovo 11-osios proga organizuoja dailaus rašto diktantą, skirtą Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Ačiū visiems lietuvių kalbos mokytojams už iniciatyvas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close