Renginiai

Įdomioji pamoka

Kovo 10 d. 2k klasėje mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui bei geografijos mokytoja Lina Kuisė vedė įdomiąją pamoką „Lietuva iš paukščio skrydžio“. Pamokoje mokiniai susipažino su įvairiais įrengimais: palydovais, kosminiais zondais, žiūronais, teleskopais, GIS sistema kurie padeda mums pamatyti planetos, Lietuvos bei Klaipėdos vaizdą iš paukščio skrydžio. Mokiniams buvo taip pat parodyta vaizdo medžiaga apie žymiausius Lietuvos apžvalgos bokštus regyklas, kurie atveria gražius mūsų krašto kraštovaizdžius. Antrokai dalinosi savo pasakojimais, kuriuose apžvalgos bokštuose jau yra buvę ir kokius įspūdžius jie patyrė. Taikant diskusijos metodą sėkmingai įvardijo ir atpažino, miesto apžvalgos bokštus Klaipėdos švyturį, I. Simonaitytės kalną, viešbutį ,,Amberton“. Dėkojame mokytojoms A. Plesevičienei bei L. Kuisei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close