Renginiai

Pamoka kitaip 4a

Kovo 12 d. 4a klasei 2 pamokas kitaip vedė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos sveikatos psichologijos katedros studentė Enrika Ragainytė. Pamokų tema – Patyčios. Mokiniai prisiminė patyčių formas, pakartojo, kaip atpažinti emocijas, mokėsi jas įvardinti, o paskui smagiai pasimankštino. Dėkojame užsiėmimus organizavusiai mokytojai J. Rupeikienei, psichologei G. Vaitiekutei ir studentei E. Raginytei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close