Renginiai

Įdomioji pamoka bibliotekoje

Šio antradienio ryto 1k klasės mokiniai laukė, nes žinojo, kad virtualiai apsilankys mokyklos bibliotekoje. Pirmiausiai bibliotekos vedėja Edita papasakojo mokiniams, apie knygnešius, nes kovo 16-oji – Knygnešio diena. Mokiniams buvo įdomu sužinoti, kaip sudėtos knygelės lentynose, kaip išsirinkti patinkančią knygutę, kokias knygas labiausiai mėgsta skaityti pradinukai. Mokiniams priminta, kad ir karantino metu galima ateiti į biblioteką ir išsirinkti norimas knygutes. Perskaitytas knygas 1k klasės mokiniai kaupia ir aprašo savo virtualioje klasės bibliotekėlėje. Dėkojame bibliotekininkei E. Paulikaitei ir mokytojai N. Gedminienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close