Įdomioji pamoka bibliotekoje

Šio antradienio ryto 1k klasės mokiniai laukė, nes žinojo, kad virtualiai apsilankys mokyklos bibliotekoje. Pirmiausiai bibliotekos vedėja Edita papasakojo mokiniams, apie knygnešius, nes kovo 16-oji – Knygnešio diena. Mokiniams buvo įdomu sužinoti, kaip sudėtos knygelės lentynose, kaip išsirinkti patinkančią knygutę, kokias knygas labiausiai mėgsta skaityti pradinukai. Mokiniams priminta, kad ir karantino metu galima ateiti į biblioteką ir išsirinkti norimas knygutes. Perskaitytas knygas 1k klasės mokiniai kaupia ir aprašo savo virtualioje klasės bibliotekėlėje. Dėkojame bibliotekininkei E. Paulikaitei ir mokytojai N. Gedminienei.