Kompiuterizuota matematika

Kas yra technologijos, 3d modeliavimas, projektavimas? Į visus šiuos klausimus 1k klasės mokiniams atsakė mūsų progimnazijos technologijų mokytojas ekspertas Aleksandras Ronkus įdomiojoje pamokoje „Kompiuterizuota matematika“. Mokytojas pademonstravo, kaip galima sumodeliuoti ir atsispausdinti bet kokį sukurtą daiktą. Mokiniams skirta praktinė užduotis – su programėle sumodeliuoti iš kubelių Klaipėdos miesto simbolį. Lauksime kūrybingų mokinių darbų. Dėkojame mokytojams A. Ronkui ir N. Gedminienei.