Renginiai

Kompiuterizuota matematika

Kas yra technologijos, 3d modeliavimas, projektavimas? Į visus šiuos klausimus 1k klasės mokiniams atsakė mūsų progimnazijos technologijų mokytojas ekspertas Aleksandras Ronkus įdomiojoje pamokoje „Kompiuterizuota matematika“. Mokytojas pademonstravo, kaip galima sumodeliuoti ir atsispausdinti bet kokį sukurtą daiktą. Mokiniams skirta praktinė užduotis – su programėle sumodeliuoti iš kubelių Klaipėdos miesto simbolį. Lauksime kūrybingų mokinių darbų. Dėkojame mokytojams A. Ronkui ir N. Gedminienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close