Nominantė – 1k

Minint Lietuvos Nepriklausomybės ir Valstybės atkūrimo dienas, Alytaus Likiškėlių progimnazija organzavo tarptautinę virtualią pradinių klasių mokinių dailės darbų parodą- konkursą ,,Čia mano Lietuva“. Jos tikslas – skatinti mokinius daugiau pasidomėti savo šalies istorija, iškiliomis Lietuvos asmenybėmis, vietovėmis, kultūra, papročiais bei tradicijomis, siekiant išsaugoti patriotiškumą, pasididžiavimą Lietuva. Šioje parodoje dalyvavo mūsų progimnazijos 1k klasės mokinė Ieva Dočytė. Ji laimėjo nominaciją „Meniškai ir detaliai“. Sveikiname Ievą ir dėkojame mokytojai N. Gedminienei.